Motocyklista w szpitalu po wypadku na obwodnicy Mielca!

Motocyklista w szpitalu po wypadku na obwodnicy Mielca!

Motocyklista w szpitalu po wypadku na obwodnicy Mielca!

🕐: 15 czerwca, 2025Kategoria: Na Sygnale, WiadomościAutor: Tagi: , , ,

Dzisiaj około godziny 18 na obwodnicy Mielca, w rejonie miejscowości Szydłowiec, doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty.

Z nieustalonych na ten moment przyczyn kierujący motocyklem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe – straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jego stan zdrowia nie jest na razie znany.

Na miejscu cały czas pracują służby, które zabezpieczają teren i wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ruch na obwodnicy w rejonie wypadku może być czasowo utrudniony.

Będziemy aktualizować informacje w miarę pojawiania się nowych szczegółów.

 

Otrzymuj wiadomości na maila!

Najświeższe wiadomości z Mielca i okolic prosto na Twoją skrzynkę. Zapisz się na newsletter!