Motocyklista w szpitalu po wypadku na obwodnicy Mielca!
Dzisiaj około godziny 18 na obwodnicy Mielca, w rejonie miejscowości Szydłowiec, doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty.
Z nieustalonych na ten moment przyczyn kierujący motocyklem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe – straż pożarną, policję oraz zespół ratownictwa medycznego.
Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jego stan zdrowia nie jest na razie znany.
Na miejscu cały czas pracują służby, które zabezpieczają teren i wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Ruch na obwodnicy w rejonie wypadku może być czasowo utrudniony.
Będziemy aktualizować informacje w miarę pojawiania się nowych szczegółów.
Otrzymuj wiadomości na maila!
Najświeższe wiadomości z Mielca i okolic prosto na Twoją skrzynkę. Zapisz się na newsletter!


