Kto odbierze odpady w Gminie Przecław? Podpisano umowy

Kto odbierze odpady w Gminie Przecław? Podpisano umowy

Kto odbierze odpady w Gminie Przecław? Podpisano umowy

Fot. Gmina Przecław

🕐: 31 grudnia, 2025Kategoria: WiadomościAutor:

Burmistrz Przecławia Maciej Jemioło podpisał przy kontrasygnacie Skarbnik Renaty Koszyk  umowy dotyczące odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych.

Pierwsza umowa zawarta z firmą DEZAKO Sp. z o.o. z Dębicy dotyczy usługi „Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów ze stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)”. Wartość umowy wynosi 401 904,29 zł brutto.

Druga umowa została podpisana z firmą BIOSELECT Sp. z o.o. z Rakowa i obejmuje „Odbieranie bezpośrednio z nieruchomości, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości zamieszkałych (gospodarstw domowych)  z terenu Gminy Przecław. Wartość tej umowy wynosi 2 448 893,98 zł brutto.

Zawarte umowy mają na celu zapewnienie sprawnej i zgodnej z obowiązującymi przepisami realizacji systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie gminy.

Otrzymuj wiadomości na maila!

Najświeższe wiadomości z Mielca i okolic prosto na Twoją skrzynkę. Zapisz się na newsletter!