Mielec. Policja przebadała 847 kierowców. Takiego rezultatu mało kto się spodziewał
Dzisiaj (24 listopada) w godz. od 5 do 8, mieleccy policjanci prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. W ciągu kilku godzin skontrolowano blisko 850 kierowców. Funkcjonariusze nie ujawnili nietrzeźwych kierujących.
Policjanci ruchu drogowego wyposażeni w przenośne urządzenia do badania stanu trzeźwości dziś od rana, prowadzili działania „Trzeźwy poranek”. Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenia, przede wszystkim nietrzeźwych kierowców.
Funkcjonariusze skontrolowali w ciągu 3 godzin 847 kierowców. Podczas prowadzonych działań, policjanci nie ujawnili nietrzeźwych kierujących.
Pamiętajmy, aby wsiadając za kierownicę mieć pewność, że jesteśmy trzeźwi. Nawet niewielka ilość alkoholu w organizmie opóźnia reakcję i osłabia koncentrację. Kierowcy będący pod wpływem alkoholu stwarzają niebezpieczeństwo dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.
Otrzymuj wiadomości na maila!
Najświeższe wiadomości z Mielca i okolic prosto na Twoją skrzynkę. Zapisz się na newsletter!


