Zderzenie auta z hulajnogą w Mielcu! 16-latek miał ogromne szczęście
Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem kierującego hulajnogą elektryczną doszło w poniedziałek (17 listopada) w Mielcu. 64-letni kierujący samochodem marki Subaru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z kierującym hulajnogą elektryczną. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Apelujemy o ostrożność!
Wczoraj, dyżurny mieleckiej jednostki otrzymał informację o zdarzeniu drogowym z udziałem nastolatka poruszającego się hulajnogą elektryczną oraz pojazdu osobowego marki Subaru.
Z ustaleń interweniujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 64-letni kierowca subaru nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu hulajnogą, którą kierował 16-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. W trakcie prowadzonych czynności policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Obaj kierujący byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem nie doznał obrażeń i nie wymagał hospitalizacji.
64-letni kierujący subaru został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji drogowej.
Funkcjonariusze apelują, że hulajnoga elektryczna to nie zabawka! To pojazd, który wymaga ostrożności i znajomości zasad ruchu drogowego. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo zaczyna się od świadomości, a policjanci przypominają obowiązujące przepisy związane z hulajnogą elektryczną.
Otrzymuj wiadomości na maila!
Najświeższe wiadomości z Mielca i okolic prosto na Twoją skrzynkę. Zapisz się na newsletter!


